מועדון המשקיעים

"מבינים שרק מעבודה קשה וחיסכון לא תגיעו לחופש כלכלי? הצטרפו ללא תשלום למועדון המשקיעים שלי, וקבלו מגוון תוכן והזדמנויות השקעה!"

בשנת 2013, לאחר כעשור של ניסיון בתחומי ההדרכה לעצמאות כלכלית וההשכלה הפיננסית, במסגרתם יותר מ- 10,000 משתתפים לקחו חלק במסגרות לימודיות ועסקיות שיזמתי, הקמתי את מועדון המשקיעים Realize.

מטרת מועדון המשקיעים – לסייע לחברים בו להשקיע את כספם בצורה מושכלת ולייצר הכנסות ורווחים פסיביים, בקשת רחבה של תחומים: בנדל"ן, בעסקים פעילים ועסקאות פיננסיות.

הצטרף עכשיו למועדון המשקיעים שלי (ללא תשלום) – אשלח לך כל הזדמנות השקעה חדשה ואתן לך גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה של המועדון, בה חברים למעלה מ- 3000 משקיעים.

 

להצטרפות למועדון, נא למלא את טופס הבקשה הזה:

  תנאי הגשת בקשה והצטרפות למועדון המשקיעים:

  • הינך מצהיר כי לא קיבלת מאיתנו כל התחייבות ו/או הבטחה לרווחים עתידיים כלשהם או בכלל, וכי במצבים מסוימים עלולים אף להיגרם לך הפסדים כספיים בעקבות השקעות שתבצע כתוצאה מהצטרפותך למועדון המשקיעים.
  • מספר המקומות בהזדמנויות ההשקעה שיוצגו על-ידי המועדון מעת לעת מוגבל ולכן רק חלק מהמבקשים להשתתף בהשקעות המועדון יזכו באישור השתתפות, עם עדיפות לחברי המועדון.
  • הודעות וחומרים הנוגעים למועדון יישלחו למצטרפים באמצעות המייל. כל מצטרף מתבקש לספק מייל תקין ולעקוב אחר ההודעות. נא להישאר ברשימת הדיוור של המועדון כל עוד הינך חבר או אורח בו.
  • חלק מפעילויות המועדון ימומנו בעזרת חסויות, המצטרפים למועדון ייחשפו באופן מבוקר לתוכן שיווקי של נותני החסות.
  • המועדון רשאי בכל עת עד קיומו של כל אירוע שלו – לבטל, לשנות או לדחות את האירוע לפי שיקול דעתו הבלעדי.
  • אין בפרסום הזדמנות השקעה כלשהי של המועדון הצעה ו/או המלצה להשתתף בעסקה, ואין התחייבות מצד המועדון כי עסקה כלשהי תצא לפועל.

  comments

  2 Comments on מועדון המשקיעים

  1. אני מקבל מימך טיפים מקצועיים ב- פייסבוק ואוהב את הטיפים ולכן אני מעוניין להצטרף לקבוצה.
   תודה. עופר דביר

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם